Без категории

Число аптечних пунктів КП «Фармація», що забезпечують доступність ліків, зростає.

Політика міської влади щодо розвитку фармацевтичної галузі у столиці помітно змінилася. Керівництво столиці почало приділяти серйозну увагу комунальним аптечним закладам. Одним із приоритетних напрямків стало відкриття аптечних пунктів КП «Фармація» у приміщеннях комунальних закладів охорони здоров’я.

В планах Комунального підприємства «Фармація» - розширення аптечної мережі, а саме відкриття аптек та аптечних пунктів в комунальних закладах охорони здоров’я міста Києва з метою поліпшення доступності та повноти забезпечення якісними лікарськими засобами мешканців столиці.

Так вже останнім часом розпочали свою роботу аптечні пункти у приміщенні Київської міської клінічної лікарні №2 (вул. Краківська, 13) та в амбулаторії сімейної медицини, яка розташовано за адресою: вул. Кисловодська, 20 ( с. Биківня ).

28 жовтня 2014 року о 10.00 годині ранку перші відвідувачі мали можливість придбати лікарські засоби та товари аптечного асортименту в аптечному пункті №2 аптеки №36 КП «Фармація».

Взявши до уваги потребу студентівНаціонального технічного університету України «Київський політехнічний інститут», було відкрито аптечний пункт у приміщенні Поліклінічного відділення №1 Київської міської студентської поліклініки за адресою: вулиця Академіка Янгеля,16/2. Відкриттю аптечного закладу передувала велика робота. В орендованому приміщенні був зроблений ремонт, встановлені аптечні меблі та обладнання, отримана Ліцензія на провадження діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, завезено великий асортимент лікарських засобів – вітчизняних та імпортних. Окрім того пропонуються вироби медичного призначення, лікувальна косметика, предмети догляду та інші товари, дозволені до реалізації в аптечних закладах.

 В урочистому відкритті аптечного закладу взяли участь генеральний директор комунального підприємства «Фармація» Руслан Світлий та завідувач поліклінічного відділення № 1 Київської міської студентської поліклініки Михайло Шамардак.

Отже, враховуючи соціальну значимість аптечних закладів комунальної форми власності, до кінця року КП «Фармація» планує відкрити як мінімум 8 аптечних закладів, що дасть нам можливість не лише достойно конкурувати з іншими аптечними мережами столиці, а й забезпечувати потреби населення якісними і доступними лікарськими засобами у широкому асортименті.

Комунальне підприємство «Фармація» провело тренувальне навчання по ліквідації надзвичайної ситуації у разі виникнення пожежі.

Відпрацювати тактичні дії працівників у випадку виникнення пожежі на території об’єкту, питання взаємодії з пожежно-рятувальними підрозділами міста КП«Фармація» мало можливість 05 серпня 2014 р.    

Цього дня о 15-00 на території аптечної бази КП «Фармація» по вулиці Пшеничній, 16 було проведене спільне тренування – навчання по локалізації надзвичайної події – «пожежа». В тренувальному заході були задіяні: особовий склад комісії з надзвичайних ситуацій КП «Фармація», підрозділи Святошинського РУ ГУ ДСНС України у м.Києві та Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва.

Детальніше...

Волонтерська програма КП “Фармація” в допомозі медичній службі Штабу національного спротиву

Звернення Медичної служби Штабу національного спротиву до КП "Фармація"

*для збільшення, будь ласка, натисніть на зображення

Звернення медслужби Штабу національного спротиву

 

"Зібрані для Євромайдану медикаменти передають у лікарні"

"Телеканал новин 24", новини Крупним планом 12.03.14 23:04

перейти на сторінку новин

 


"Вивезення ліків спричинило конфлікт з Самообороною"

"5 канал", новини 12 березня 2014

перейти на сторінку новин

ТИЖДЕНЬ “КАРТКИ КИЯНИНА” У КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ “ФАРМАЦІЯ”

    Робочий тиждень з 25 до 29 листопада 2013 р. Київською міською владою був оголошений Тижнем “Картки киянина”. Отже, проект, ініційований Головою Київської міської державної адміністрації Олександром Поповим, сконцентрував на собі пильну увагу з боку державних органів влади й широкої громадськості.
    Зокрема, очільники столичних райдержадміністрацій у підвладних їм районах відвідали аптечні заклади нашого підприємства — єдиної аптечної мережі Києва, що приєдналася до соціальної програми “Картка киянина”. Завітали туди, щоб поспілкуватися з відвідувачами, дізнатися, якої вони думки про дію “Картки киянина” в аптеках КП “Фармація”.
    Результати моніторингу, який передбачав і контрольну закупівлю лікарських засобів, вкотре довели, що купувати ліки з “Карткою киянина” в аптеках КП “Фармація” матеріально вигідно, бо вона дає відчутні знижки на 100 препаратів, визначених Меморандумом про співпрацю, підписаним 14 травня 2012 р. між Головним управлінням охорони здоров'я, Головним управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), вітчизняними виробниками лікарських засобів (ВАТ “Фармак”, ПАТ НВЦ “Борщагівський ХФЗ”, ЗАТ “Дарниця”, “Фармацевтична група “Здоров'я” (м. Харків, приєдналася в лютому 2013 р.) та КП «Фармація».
    Згідно зі статистикою, за період червень-листопад 2013 р. до аптек підприємства, які відпускають лікарські заосби за спеціальними цінами, звернулися й придбали лікарські засоби за “Карткою киянина” 58 397 осіб.
    27 листопада 2013 р. Голова Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації Сергій Зімін, його колеги та керівництво КП “Фармація” здійснили робочий візит до аптеки № 90 (вул. Ісаакяна, 2). Простеживши кілька закупівель відвідувачами закладу, учасники заходу пересвідчилися, що “Картка киянина” надає знижку на лікарські засоби. “Важливо, щоб влада своєчасно визначала найважливіші соціальні потреби населення й працювала над їх вирішенням та поліпшенням», — зазначив Сергій Зімін.
    Цього ж дня відвідала аптеку № 87 (вул. Ревуцького, 16-а) КП “Фармація” заступник Голови Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації Віра Савон.
    У розмові з гостею керівництво закладу зазначило, що роздрібні ціни на медикаменти, які входять до програми, можуть коливатися залежно від ринкових закупівельних цін не частіше, ніж раз на квартал.
    27 листопада в аптеці № 40 (вул. З. Гайдай, 5) побував Голова Оболонської райдержадміністрації Василь Антонов. З червня до листопаду 2013 р. в цій аптеці скористалися пільгами 6 132 киянина.
    “Одним з основних завдань влади є покращення життя та підтримка соціально незахищених і малозабезпечених верств населення. З цією метою, за ініціативи міської влади було запроваджено проект “Картка киянина”. Власники такої картки отримують низку соціальних послуг, зокрема, мають змогу одержувати вагому знижку на придбання ліків у мережі комунальних аптек. Оболонський район один з перших, в якому почали діяти такі аптеки. Ми отримуємо багато позитивних відгуків, адже завдяки картці пенсіонери заощаджують кошти, купуючи лікарські засоби”, — зауважив Василь Іванович.
    Чи задоволені дніпровчани пільгами на придбання ліків, обумовлених “Карткою киянина”, 28 листопада 2013 р. з'ясовували Голова Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації Сергій Кравченко, його заступник Анатолій Павленко й начальник районного управління праці та соцзахисту населення Олександр Гуцол, завітавши разом з керівниками підрозділів комунального підприємства “Фармація” до аптеки № 101 (проспект Воз'єднання, 6).
    Під час розмови з літніми відвідувачами виникла необхідність уточнити засадні позиції соціального проекту. Директор організаційно-фармацевтичного департаменту підприємства Валерій Веремчук надав вичерпну інформацію щодо усіх запитань.
    А на правому березі Дніпра цього ж дня, у Печерському районі, до аптеки № 125 (вул Лаврська, 8) завітала велика делегація, до складу якої увійшли представники Печерської райдержадміністрації: заступник голови Печерської РДА Олександр Федоренко, начальник управління охорони здоров’я Сергій Коровін, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Олена Донець, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Наталія Ткаченко, представники торгового відділу РДА та працівники територіального центру соціального обслуговування Печерського району.
    Придбавши лікарські засоби з “Карткою киянина” на суму 62,75 грн., гості отримали знижку близько 15 грн. Порівнявши ціни на аналогічні лікарські засоби в інших аптеках, вони пересвідчилися, що утримувачі «Картки киянина» й справді мають можливість заощаджувати.
    Тим часом у Святошинському районі його Голова, Юрій Бондар, відвідав районне управління праці та соціального захисту населення, щоб особисто ознайомитися зі станом справ щодо дії “Картки киянина” та поспілкуватися з мешканцями району.
    “Для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в управлінні постійно працюють телефони “гарячої лінії”, за якими надаються вичерпні консультації з питання оформлення та принципу дії “Картки киянина”. Також, з метою зняття соціальної напруги режим роботи управління подовжено – фахівці управління працюють з 8.00 години до 20.00 години, без перерви та у вихідні дні” — зазначила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Людмила Рухайло.
    29 листопада 2013 р. Голова Голосіївської райдержадміністрації Юрій Курінний з фахівцями “Фармації” відвідали аптеку № 84 (вул. Лятошинського, 24). Утримувачі “Картки киянина”, котрі знаходилися в аптеці, повідомили, що активно користуються карткою для придбання ліків та висловили побажання щодо збільшення в районі кількості аптек, які відпускають лікарські заосби за спеціальними цінами.
    Сам Юрій Курінний зазначив: “Ми чітко розуміємо, що в Україні треба запроваджувати європейські соціальні стандарти і, реалізуючи соціальні ініціативи Президента, з часом зможемо досягти цієї мети. “Картка киянина” є одним з таких інструментів, і вже зараз кожен власник цієї карти відчуває реальні переваги”.
    Цього ж дня Голова Деснянської райдержадміністрації Станіслав Прокопенко разом з мешканкою району Оленою Дударєвою здійснив закупівлю лікарських засобів у аптеці № 59 (проспект Маяковського, 47) КП “Фармація”. Олена Петрівна на своїй покупці заощадила: “Як соціальний працівник, одразу відчула переваги “Картки киянина”. Тепер можу купувати ліки для своїх підопічних зі знижкою! Раніше для того, щоб купити медикаменти на 2–3 гривні дешевше, доводилося оббігати пів-міста”.     
    Для порівняння закупівлю ліків того ж асортименту і аналогічної кількості у цій же аптеці робила мешканка району Наталя Кулик, яка не є утримувачкою “Картки киянина”. Жінка й раніше чула про “Картку киянина”, але у її ефективності та дієвості змогла переконатися лише зараз. “Чомусь раніше зволікала з її оформленням, але тепер обов’язково скористаюся наданою можливістю”, –  сказала пані Наталя.
    “Впроваджуючи у Деснянському районі заходи на виконання завдань Президента України Віктора Януковича, поставлені у програмі “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” щодо підвищення соціальних стандартів, маємо можливості для надання адресної допомоги нашим мешканцям. У Деснянському районі створені сприятливі умови для отримання “Картки киянина”, сьогодні у системі “Картка киянина” зареєстровано близько 50 тисяч мешканців Деснянського району. Якомога швидший процес видачі картки – це одне з пріоритетних завдань районної влади, адже за новаторством і ефективністю механізму соціального захисту громадян “Картці киянина” немає рівних”, – зазначив Станіслав Прокопенко.
    Заступник голови Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Андріян Рев’юк також перевірив, які знижки можна отримати за програмою “Картка киянина”, зокрема, в комунальній аптечній мережі “Фармація”.
    29 листопада ц. р. разом з начальником управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Любов’ю Хоменко й соціальними працівниками він узяв участь у здійсненні контрольних закупівель лікарських засобів у аптеці № 17 (вул. Урицького, 27/5) КП “Фармація”.
    “Проект “Картка киянина” ефективно впроваджується в Солом’янському районі, а мешканці активно користуються його перевагами, – зазначив Андріян Рев’юк. – У рамках цього проекту в аптеках № 17 та № 128, станом на 16 листопада 2013 р., пільгами скористалися понад 5 тисяч киян”.
    Заступник голови райдержадміністрації підкреслив важливу роль і значення реалізації даного соціального проекту Київської міської державної адміністрації у справі підвищення ефективності надання соціальних послуг киянам.
     В аптеці була ціла черга бажаючих придбати ліки зі знижкою. Працівники закладу зазначили, що у них щоденно купують медикаменти  50-70 утримувачів “Картки киянина”.
    Соціальні працівники здійснили певну закупівлю ліків. Для порівняння цін учасники заходу відвідали іншу аптеку, приватну, розташовану поруч. Було з’ясовано, що ціна кожного препарату, закупленого в конкурентному закладі, на 3-8 грн. вище аналогічного, що відпускається в мережі КП “Фармація” за “Карткою киянина”.
    Пенсіонери — утримувачі “Картки киянина” висловили вдячність за можливість заощадити, за уважність та чуйність працівників аптеки до відвідувачів, виняткову культуру обслуговування.
    29 листопада 2013 р. заступник голови Подільської районної в м. Києві державної адміністрації Марія Бикова, а також працівники районного управління праці та соціального захисту населення здійснили закупівлю ліків у аптеці № 25 (вул. Фрунзе, 109/2).
    До участі в акції були запрошені мешканці району, які користуються “Карткою киянина” з моменту впровадження цього соціального проекту, а також ті, хто нещодавно її отримав. Слід зазначити, що навіть без спеціально  запрошених в аптеці було багато громадян, які, отримавши картку, не користувалися нею.
    Відвідувачка Валентина Чернишенко, побачивши чергу, щиро здивувалася. Дізнавшись, що люди активно користуються “Карткою киянина”, висловилася категорично: “Це все дурниці, ніяких знижок по цій картці немає! Мені її видали й вона вдома без діла лежить”.
    Та все ж, жінка вистояла в черзі й побачила, що, користуючись “Карткою киянина” люди платять значно менше. Власний досвід та роз'яснення з боку працівників управління праці та соціального захисту населення зробили свою справу: Валентина Григорівна таки поїхала додому за карткою. “Мені стільки ліків треба купити, що зараз у багато разів дешевше поїхати додому, взяти картку й повернутися назад”, —  зауважила вона.
    Знижка на ліки, приміром, у відвідувачів цієї аптеки Василя Позивайла становила майже 183 грн., у Лідії Прасол – 78 грн., а Ганна Пишненко заощадила 15 грн.
    Заступник голови Подільської райдержадміністрації Марія Бикова спілкуванням з відвідувачами аптеки № 25 залишилася задоволена. Вона звернула увагу працівників підлеглих управлінь на необхідність більш широкого інформування людей про функціональне призначення “Картки киянина”. “Мало того, що людина отримала картку, вона повинна нею користуватися й відчувати реальну вигоду від того, що вона є власником “Картки киянина”, — наголосила Марія Іванівна. Також вона рекомендувала представникам КП “Фармація”, які брали участь у контрольній закупівлі, донести до свого керівництва побажання, аби сума знижки, яку отримує людина, купуючи ліки, відображалася в чеку.
    Отже, зважаючи на наявну об'єктивну інформацію щодо відвідування очільниками райдержадміністрацій Києва аптек Комунального підприємства “Фармація”, можна сміливо стверджувати, що високі гості залишилися задоволеними результатами моніторингу, пересвідчилися, що соціальний проект “Картка киянина” працює саме в тому ключі, як і передбачалося відпочатку. Дуже цінно, що це підтвердили пересічні відвідувачі, для яких, власне, й створювався цей проект. Вдячні утримувачі “Картки киянина” не скупилися на добрі слова й позитивні відгуки, подякували за успішне впровадження “Картки киянина” в комунальній аптечній мережі “Фармація” й висловили побажання щодо подальшого відкриття в районах нових аптечних закладів, які відпускатимуть лікарські заосби за спеціальними цінами.


Нова аптека КП "Фармація" в Солом'янському районі Києва

Шановні відвідувачі!

З радістю повідомляємо, що 27 вересня 2013 р. у Києві, по вулиці Пост-Волинській, 2/103, відкрилася наша нова аптека № 4. Ця подія — результат об'єднаних зусиль мешканців Солом'янського району, його керівництва та комунального підприємства “Фармація”.

Завітавши сюди, ви дістанете задоволення від спілкування з високопрофесіональними фахівцями й придбаєте лікарські засоби гарантовано високої якості!

 Перші відвідувачі

Приємно зазначити, що своєю появою новий (перший за останні роки) аптечний заклад “Фармації” багато в чому зобов'язаний ініціативі та активній позиції мешканців Солом'янського району, котрі у своїх численних зверненнях до місцевої адміністрації й до нашого підприємства обгрунтували необхідність наявності аптеки саме у цьому місці столиці.

Відкриття аптеки здійснилося також і завдяки розумінню, дієвій підтримці й дружньому ставленню керівництва району до фахівців комунальної аптечної мережі. Обидві сторони об'єднала плідна співпраця задля потрібної та шляхетної справи — забезпечення киян якісними лікарськими засобами.

Практика довела: Солом'янська РДА в м. Києві для КП “Фармація” стала надійним діловим партнером, і можна сподіватися, що у цього робочого альянсу попереду ще багато суспільно корисних і гарних проектів!

У заході взяли участь Генеральний директор КП “Фармація”, академік Української технологічної академії, провізор вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю “Організація і управління фармацією” Олег Іванович Клімов, Начальник управління охорони здоров'я Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації Петро Миколайович Клименко, фахівці комунального підприємства “Фармація”, мешканці району.

Щойно відкрившись, Аптека № 4 вмить наповнилася вдячними відвідувачами, що красномовно засвідчило правильність дій та мудрість керівництва району й комунального підприємства “Фармація”!


 

Додаткова інформація

Авторські права © 2014 КП "Фармація". Усі права захищені.