Без категории

Екстемпоральна медицина в Україні

Вчора 20.08.2015 у передачі «ВІДКРИТА СТУДІЯ» на каналі Соціальна країна обговорювали питання щодо проблем та переваг екстемпоральної медицини в Україні.

В програмі брала участь Валентина Владимірець, завідувач аптекою №99 КП «Фармація». Більше інформації на http://sockraina.com/ https://www.facebook.com/sockrainac

Безкоштовне вимірювання рівню цукру в крові в аптеках КП "Фармація"

Шановні друзі!

Для своєчасного виявлення цукрового діабету  КП «Фармація» разом  з компанією «ІНДАР» з 19 серпня 2015 року започатковує  акцію  по вимірюванню рівня глюкози в крові глюкометром  всім бажаючим покупцям у мережі наших аптек.

Детальніше...

Команда українських медиків завоювала титул Чемпіонів світу в Vogel Cup 2015

10 серпня 2015 року, на головній спортивній арені країни - НСК «Олімпійський», відбулася урочиста церемонія нагородження Української команди «MASTERS», яка перемогла на Чемпіонаті світу з футболу серед медиків в 2015 році. За особливий внесок у популяризацію здорового способу життя та гідне представлення української медичної громади на міжнародному рівні було нагороджено 32 українських медика, які з честю представили Україну на світовій футбольній арені.

Детальніше...

Аптека №1 працює ЦІЛОДОБОВО

Шановні кияни та гості міста!

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 10.08.2015 Аптека №1 КП “Фармація” (вул. Володимирська, 51/53) працює ЦІЛОДОБОВО без вихідних.


 

За півроку київська мережа аптек «Фармація» отримала 3-мільйонний прибуток

У І півріччі 2015 року комунальне підприємство «Фармація» отримало чистий прибуток 3 млн грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року – це на 2 млн 631 тис грн більше. Загалом чистий дохід підприємства за 6 місяців склав 219 млн 569 тис грн.

Детальніше...

Додаткова інформація

Авторські права © 2015 КП "Фармація". Усі права захищені.