Без категории

14 листопада - Всесвітній день діабету

               

Регулярно перевіряйте свій рівень цукру у крові, ЯКЩО:

- вам за 40;

- ви маєте зайву вагу;

- серед ваших родичів є хворі на діабет.

Кожна людина повинна раз на рік робити аналіз крові "на цукор".

Нормальний рівень цукру у крові - не більше ніж 5,5 ммоль/л.

Детальніше...

«Ми будемо використовувати всі можливості, які дозволять КП «Фармація» розвиватись і заробляти гроші до міського бюджету»

Руслан Світлий, генеральний директор КП «Фармація»

Інтервью опубліковане в газеті "Вечірній Київ" №44 (19123)від 6 листопада 2014 року

Півтора місяці тому столичне комунальне підприємство «Фармація» очолив Руслан Світлий. Колишній бізнесмен, молодий, амбіційний впевнений у собі. У послужному списку нового керманича столичного КП значиться керівна посада у приватній фірмі, також пан Світлий очолював державне підприємство при Міністерстві екології та природних ресурсів. Себе Руслан Валентинович називає кризовим менеджером, працює по 14 годин на добу і вважає справою честі вивести комунальне підприємство міста на якісно новий рівень. Чи вдасться це зробити покаже час. Зараз розмова про те, як саме нове керівництво повертатиме «Фармації» реноме соціально відповідальних аптек. При цьому варто зазначити, що столична влада підписала контракт з Русланом Світлим терміном на один рік.

Детальніше...

Число аптечних пунктів КП «Фармація», що забезпечують доступність ліків, зростає.

Політика міської влади щодо розвитку фармацевтичної галузі у столиці помітно змінилася. Керівництво столиці почало приділяти серйозну увагу комунальним аптечним закладам. Одним із приоритетних напрямків стало відкриття аптечних пунктів КП «Фармація» у приміщеннях комунальних закладів охорони здоров’я.

В планах Комунального підприємства «Фармація» - розширення аптечної мережі, а саме відкриття аптек та аптечних пунктів в комунальних закладах охорони здоров’я міста Києва з метою поліпшення доступності та повноти забезпечення якісними лікарськими засобами мешканців столиці.

Так вже останнім часом розпочали свою роботу аптечні пункти у приміщенні Київської міської клінічної лікарні №2 (вул. Краківська, 13) та в амбулаторії сімейної медицини, яка розташовано за адресою: вул. Кисловодська, 20 ( с. Биківня ).

28 жовтня 2014 року о 10.00 годині ранку перші відвідувачі мали можливість придбати лікарські засоби та товари аптечного асортименту в аптечному пункті №2 аптеки №36 КП «Фармація».

Взявши до уваги потребу студентівНаціонального технічного університету України «Київський політехнічний інститут», було відкрито аптечний пункт у приміщенні Поліклінічного відділення №1 Київської міської студентської поліклініки за адресою: вулиця Академіка Янгеля,16/2. Відкриттю аптечного закладу передувала велика робота. В орендованому приміщенні був зроблений ремонт, встановлені аптечні меблі та обладнання, отримана Ліцензія на провадження діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, завезено великий асортимент лікарських засобів – вітчизняних та імпортних. Окрім того пропонуються вироби медичного призначення, лікувальна косметика, предмети догляду та інші товари, дозволені до реалізації в аптечних закладах.

 В урочистому відкритті аптечного закладу взяли участь генеральний директор комунального підприємства «Фармація» Руслан Світлий та завідувач поліклінічного відділення № 1 Київської міської студентської поліклініки Михайло Шамардак.

Отже, враховуючи соціальну значимість аптечних закладів комунальної форми власності, до кінця року КП «Фармація» планує відкрити як мінімум 8 аптечних закладів, що дасть нам можливість не лише достойно конкурувати з іншими аптечними мережами столиці, а й забезпечувати потреби населення якісними і доступними лікарськими засобами у широкому асортименті.

Комунальне підприємство «Фармація» провело тренувальне навчання по ліквідації надзвичайної ситуації у разі виникнення пожежі.

Відпрацювати тактичні дії працівників у випадку виникнення пожежі на території об’єкту, питання взаємодії з пожежно-рятувальними підрозділами міста КП«Фармація» мало можливість 05 серпня 2014 р.    

Цього дня о 15-00 на території аптечної бази КП «Фармація» по вулиці Пшеничній, 16 було проведене спільне тренування – навчання по локалізації надзвичайної події – «пожежа». В тренувальному заході були задіяні: особовий склад комісії з надзвичайних ситуацій КП «Фармація», підрозділи Святошинського РУ ГУ ДСНС України у м.Києві та Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва.

Детальніше...

Волонтерська програма КП “Фармація” в допомозі медичній службі Штабу національного спротиву

Звернення Медичної служби Штабу національного спротиву до КП "Фармація"

*для збільшення, будь ласка, натисніть на зображення

Звернення медслужби Штабу національного спротиву

 

"Зібрані для Євромайдану медикаменти передають у лікарні"

"Телеканал новин 24", новини Крупним планом 12.03.14 23:04

перейти на сторінку новин

 


"Вивезення ліків спричинило конфлікт з Самообороною"

"5 канал", новини 12 березня 2014

перейти на сторінку новин

Додаткова інформація

Авторські права © 2014 КП "Фармація". Усі права захищені.