Без категории

Оптика - киянам!

Про соціальну відповідальність бізнесу сьогодні багато говорять. Ця теза не заперечується, але й втілюється в життя далеко не всіма.

Детальніше...

Новий аптечний пункт КП «Фармація» відкрито!

Донедавна мешканці житлового  масиву,який розташовано поблизу агрокомплексу «Пуща Водиця», аби придбати лікарські засоби, змушені були їхати  на Виноградар або  Нивки. Жителі будинків на вулиці Полкової та прилеглих до неї , а це близько 3500 чоловік, неодноразово зверталися з проханням відкрити аптечний  заклад.

Тож на прохання громади проблему було вирішено. Напередодні Різдвяних свят Комунальне підприємство «Фармація» відкрило у приміщенні амбулаторії сімейної медицини № 1 ЦПМСД №2 Подільського району  аптечний пункт за адресою вул. Полкова,57.

Детальніше...

«День профілактики серцево-судинних захворювань в м.Києві»

17 грудня за ініціативи народного депутата України Олега Мусія, депутата Київради Ігоря Федоренко та «Київського лікарського товариства» за підтримки Київської міської державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я КМДА за участі КП «Фармація» у Колонній залі КМДА відбулася соціальна інформаційно-просвітницька акція для незахищених верств населення «День профілактики серцево-судинних захворювань в м.Києві».

Детальніше...

Столичне КП «Фармація» розширює мережу соціальних аптек

Вітрини багатьох аптек привертають увагу киян та гостей столиці знижками для пенсіонерів, інвалідів та «чорнобильців». Насправді, все не зовсім так. Комунальне підприємство «Фармація» не перестає шукати шляхи зниження цін на медикаменти для малозахищених верств населення, оскільки платоспроможність громадян, на відміну від цін, не зросла.

Детальніше...

Підсумки благодійної акції з вимірювання рівня глюкози в крові, яка пройшла днями в аптеках КП "Фармація"

Комунальне підприємство «Фармація» спільно з Департаментом охорони здоров’я та Київським благодійним фондом «Діабетик» організували благодійну акцію, яка тривала з 17 по 21 листопада. Протягом шести днів кияни та гості столиці мали змогу не лише перевірити рівень цукру в крові, але й отримати консультацію лікаря-ендокринолога.

Детальніше...

Додаткова інформація

Авторські права © 2015 КП "Фармація". Усі права захищені.