Без категории

В Киеве появятся дешевые лекарства

Положительные изменения по работе «Карточки киевлянина» произошли в конце прошлой недели, событию предшествовала длительная подготовительная работа. Но первые положительные результаты и киевляне, и фармацевты почувствовали практически сразу

Детальніше...

Нові принципи рекомендацій лікарських засобів для зниження фінансового тиску на пацієнтів

Українці останнім часом зіштовхнулися з проблемою – подорожчання більшості ліків, що часто перевищує навіть зростання курсу іноземних валют.

У даний час на фармацевтичному ринку України до 80% лікарських засобів становлять імпортні препарати (в ціновому вираженні).  Водночас, через фінансово-економічну ситуації в країні, відзначається звуження спектру цих препаратів за механізмом дії, що обмежує лікаря у проведенні ефективного лікування.

Детальніше...

Оптика - киянам!

Про соціальну відповідальність бізнесу сьогодні багато говорять. Ця теза не заперечується, але й втілюється в життя далеко не всіма.

Детальніше...

Новий аптечний пункт КП «Фармація» відкрито!

Донедавна мешканці житлового  масиву,який розташовано поблизу агрокомплексу «Пуща Водиця», аби придбати лікарські засоби, змушені були їхати  на Виноградар або  Нивки. Жителі будинків на вулиці Полкової та прилеглих до неї , а це близько 3500 чоловік, неодноразово зверталися з проханням відкрити аптечний  заклад.

Тож на прохання громади проблему було вирішено. Напередодні Різдвяних свят Комунальне підприємство «Фармація» відкрило у приміщенні амбулаторії сімейної медицини № 1 ЦПМСД №2 Подільського району  аптечний пункт за адресою вул. Полкова,57.

Детальніше...

«День профілактики серцево-судинних захворювань в м.Києві»

17 грудня за ініціативи народного депутата України Олега Мусія, депутата Київради Ігоря Федоренко та «Київського лікарського товариства» за підтримки Київської міської державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я КМДА за участі КП «Фармація» у Колонній залі КМДА відбулася соціальна інформаційно-просвітницька акція для незахищених верств населення «День профілактики серцево-судинних захворювань в м.Києві».

Детальніше...

Додаткова інформація

Авторські права © 2015 КП "Фармація". Усі права захищені.