logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Розпочав роботу оновлений аптечний пункт!

Днями в приміщенні КНП «Київської міської клінічної лікарні №17» відновив свою роботу після ремонту аптечний пункт №1 аптеки №66 Комунального підприємства «Фармація». Пункт урочисто відкрили в.о. генерального директора КП «Фармація» Кузора Віталій Віталійович і в.о. директора КНП «Київської міської клінічної лікарні №17» Барановська Тетяна Віталіївна.

Аптечний пункт розташований в холі відділення торакальної хірургії для дорослих.

КНП «Київська міська клінічна лікарня № 17» — це медична, високоспеціалізована установа, що має першу акредитаційну категорію установи вторинної ланки медичної спеціалізованої стаціонарної допомоги. Лікарня здійснює консультативно-діагностичну допомогу, планову госпіталізацію і цілодобову ургентну допомогу.

У консультативно-діагностичній поліклініці ведуть щоденний  прийом хворих лікарі пульмонологи, дитячий і дорослий торакальні хірурги. За рік фахівцями клініки і співробітниками кафедри  пульмонології й торакальної хірургії проводяться консультації 14 - 15 тис. пацієнтів. Щорічно в стаціонарі одержують лікування  4 – 4,5 тис. хворих, проводиться  2 – 2,5 тис. оперативних втручань.

КП «Фармація» в дуже стислі терміни було виконано ремонтні роботи по модернізації закладу і черговий аптечний пункт отримав сучасний дизайн та відновив свою роботу!

Широкий асортимент лікарських засобів і товарів медичного призначення, доступні ціни, якісні ліки та кваліфіковане обслуговування будуть забезпечені для потреб киян та гостей столиці. КП «Фармація» й надалі буде проводити роботи з модернізації вже наявних аптечних закладів та створення комфортних умов як для роботи працівників аптек, так і покупців.