logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Про компанію

Дата створення закладу та його особливості:  Комунальне підприємство «Фармація» створено згідно з рішенням Київської міської ради від 24.04.03. №367/527 «Про реорганізацію аптечного об’єднання «Фармація».

Комунальне підприємство «Фармація» є правонаступником :

-аптечного об’єднання «Фармація», створеного рішенням Київського міськвиконкому від 04.03.92 №226 «Про реорганізацію ВО «Фармація» в аптечне об’єднання «Фармація» виконкому міськради»;

-комунальних підприємств, визначених рішенням Київської міської ради від 24.04.03 №367/527 «Про реорганізацію аптечного об’єднання «Фармація».

Комунальне підприємство «Фармація» засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковується виконавчому органу Киїаської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

Форма власності: комунальна

Основні напрямки діяльності: Підприємство здійснює такі види діяльності:

  • виробництво лікарських засобів за індивідуальними прописами лікарів
  • оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами та виробами медичного призначення
  • торгівля медичними п’явками
  • забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення

Організаційна структура:

  • аптеки та аптечні пункти
  • аптечна база
  • лабораторія з контролю якості

КП «Фармація» - заклад охорони здоров’я комунальної власності міста Києва, основне завдання якого– працювати на покращення здоров’я населення.

КП «Фармація» на сьогодні  найбільш розгалужена мережа аптек в місті Києві. Це традиційні аптеки, у яких зосереджена як роздрібна торгівля, так і власне виготовлення лікарських засобів за індивідуальними прописами, в тому числі очних крапель, ін’єкційних розчинів та лікарських засобів для новонароджених. Ми бережемо традиції та створюємо умови для розвитку гомеопатії (однієї з найдавніших аптечних послуг), у аптеках мережі можна скористатися давнім способом профілактики недуг із застосуванням медичних п’явок. Аптеки КП«Фармація» є базою для проходження практики та інтернатури для студентів багатьох вузів Києва та України, які готують кадри для фармацевтичної галузі.

Нашим підприємством впроваджено «Соціальний проект», основна мета якого – посилити увагу до потреб учасників бойових дій, учасників війни, інвалідів війни, членів сімей загиблих, інвалідів внаслідок трудового каліцтва, інвалідів з вадами зору, дітей-інвалідів до 18 років. Ці категорії населення отримують в аптеках КП «Фармація» знижку в розмірі 10% від вартості придбаних лікарських засобів та товарів аптечного асортименту за посвідченням встановленого зразка. Аптеки КП «Фармація» протягом багатьох років задіяні у виконанні міських, державних, регіональних медико-соціальних програм: “Здоров'я киян”, Профілактика і лікування артеріальної гіпертензії в Україні”, “Протидія епідемії ВІЛ/СНІД в Україні”. В рамках “Всесвітнього дня діабету” спільно з Головним управлінням охорони здоров’я м.Києва щорічно проводяться благодійні акції по безкоштовному тестуванню рівня цукру в крові всім бажаючим.

В аптеках нашого підприємства безкоштовно надаються: долікарська допомога, довідкова інформація про наявність лікарських засобів в мережі комунальних аптек м.Києва та фармацевтична консультація з питань фармацевтичної опіки та відповідального самолікування мешканців столиці.

За сприяння КМДА та керівництва ДОЗ м.Києва реалізується програма розвитку аптечної мережі – відновлюється робота цілої низки аптек, які більше 5-6 років не працювали, відкриваються аптечні пункти у лікувально-профілактичних закладах.