logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Тільки той, хто пам'ятає минуле, вартий майбутнього!

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона є запорукою неминучості нашої перемоги і сьогодні.

Не зникає в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу його битва, його перемога. Наша пам'ять про ті часи- це лише маленька часточка великої данини та пошани полеглим.

24 лютого 2022 року в нашу країну увірвалася війна! За цим коротким і страшним словом — згарища, запеклі бої, зруйновані міста і села, сльози матерів та дітей. На жаль, наша війна за велику перемогу ще не завершилась. Багато страждань нині, як і в далеких 1939-1945 роках, переживає український народ. Та ми проявили свій незламний дух, дух свободи, дух єдності у протистоянні з російським агресором, та впевнено з вірою йдемо до жаданої перемоги над ворогом.

Висловлюю глибоку вдячність ветеранам Великої Вітчизняної війни та усім героям сьогодення, хто мужньо боронить нашу українську землю від російського агресора, пишаємося їхніми подвигами! І пам'ять про них, та їхні подвиги ніколи не згасне!

Слава Україні!

Героям Слава!