logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Спорт - запорука здоров’я, бадьорого настрою та краси!

Хорошою новиною ознаменовується закінчення поточного року на нашому підприємстві. В приміщеннях за адресою: м. Київ, вул. Пшенична, відкрито новий тренажерний зал. У затишних, світлих, відремонтованих приміщеннях було встановлено сучасні багатофункціональні тренажери, тенісний стіл, придбано інший спортивний інвентар. Також облаштована роздягальня з індивідуальними шафами для зберігання одягу.

Працівники аптечної бази та інших відділів у вільний від роботи час мають змогу зайнятися улюбленими видами спорту: тенісом, функціональним тренінгом, стретчингом та фітнесом. До відвідування цього спортивного залу запрошуються також працівники наших аптек.Адміністрація КП “Фармація”, на чолі з в.о. генерального директора “Фармація” Кузорою В.В., опікується питаннями залучення працівників підприємства до участі в культурних та спортивно - масових заходах.

Тому створення нового тренажерного залу - спортивного середовища в мініатюрі - забезпечує гідні умови для фізичного розвитку та покращення здоров’я працівників підприємства.

КП “Фармація” завжди славилося своїми спортивними талантами. Наші працівники займали призові місця на міських та міжгалузевих змаганнях з різних видів спорту.

Тому ми і надалі маємо намір продовжувати цю добру традицію, отримувати нові спортивні перемоги.