logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Відкриття нового аптечного пункту №1 аптеки №17!

26 лютого 2020 року відбулося урочисте відкриття нового аптечного пункту в приміщенні Київського міського пологового будинку № 5 (проспект Валерія Лобановського, 2), у якому прийняли участь в.о.генерального директора КП “Фармація” Кузора Віталій Віталійович та головний лікар КМПБ №5 Говсеєв Дмитро Олександрович.

Це стало можливим завдяки спільній роботі комунального підприємства “Фармація” та керівництва Київського міського пологового будинку №5.


До цього в пологовому будинку не функціонувало жодного аптечного закладу. Натомість тепер породіллі мають можливість купити все необхідне для себе та своїх дітей, не виходячи за межі лікувального закладу.

Зручне розташування в холі першого поверху , доступ для людей з фізичними обмеженнями, прекрасно оформлений дизайн приміщення, комп’ютери, касові апарати, холодильники , вітрини– тут є все необхідне для роботи нового сучасного аптечного закладу та комфорту відвідувачів.


В аптечному пункті представлений широкий асортимент , який сформовано відповідно до потреб пацієнток та відвідувачив цієї лікувально-профілактичної установи : медикаменти, косметика, товари для породіль і немовлят , вироби медичного призначення . Відсутні товари за замовленням в найкоротший час доставлять з аптечної бази або з аптеки № 17, структурним підрозділом якого є новий аптечний пункт.

Тут на покупців чекають доступні ціни, якісні ліки і кваліфіковане обслуговування. Крім того, постійні відвідувачі аптечних закладів КП “Фармація” мають можливість скористатися “Карткою киянина” та “Карткою переваг”.

Аптечний пункт працює з 9:00 до 18:00 . Субота, неділя — вихідний. В перспективі даний аптечний пункт для зручності пацієнтів та мешканців району буде працювати в цілодобовому режимі.

Аптечні заклади КП “Фармація” забезпечують киян та гостей столиці якісними лікарськими засобами за доступною ціною. Тому один з основних напрямків роботи підприємства - це розширення мережі та відкриття комунальних аптек и аптечних пунктів в кожному комунальному лікувально-профілактичному закладі.